Upozornění

Vstup umožněn pouze covid-negativním divákům

Milí diváci, před návštěvou kina budete vyzváni doložit platný test, 14 dní po druhém očkování či prodělané onemocnění ne starší 180 dní. Na místě bude možné si zakoupit samotest.

Kino Art Cihlářská

Letní kino Nová Zbrojovka

Letní kino Löw-Beer

Jediné premiérové letní kino v Brně

Kino Art se letos poprvé se vydává do areálu legendární brněnské Zbrojovky, kde vzniká unikátní projekt Nová Zbrojovka. Zde promítne nejen klasické letní hity a stálice stříbrného plátna, ale také očekávané filmové premiéry. 

V areálu je možné strávit před projekcí slunečné odpoledne na některém ze sportovišť. Občerstvení zajistí Industra a re.SET, které se také nachází v okolí letního kina.

Promítá denně (v případě příznivého počasí), v červenci od 21.30 a v srpnu od 21.00.  

Vstupenky je možné zakoupit online, prodáváme 150 míst k sezení, které máte v případě online vstupenky zajištěno, musíte však dorazit alespoň 15min před začátkem projekce. Zbytek vstupenek se prodává na místě buď  na deku/vlastní sezení, nebo na zbylá místa. Pro prodej na místě platí pravidlo, kdo dřív přijde, ten dřív sedí.

V případě nepříznivého počasí je možné zrušení projekce, o kterém informujeme zde, na Facebooku kina a do e-mailu/SMSkou těm, kteří si zakoupili vstupenky online v předprodeji. Peníze vracíme automaticky.

zastávky MHD: Kuldova (2, 3, 64, N97, N99), Vojenská nemocnice (2, 3, N97, N99), Náměstí Republiky (4, 25, 26, 38, 39, N94)
V areálu je také možné dojet a zaparkovat na kole i koloběžce.

PLÁNEK AREÁLU

Kontakt: 771 135 411

Lazaretní 925/9
Brno

středa

28. července

středa 28. července 21:30 · Letní kino Nová Zbrojovka

21:30Letní kino Nová Zbrojovka

Zrušená projekce: Matky

DNEŠNÍ PROJEKCE LETNÍHO KINA SE RUŠÍ Z DŮVODU HLÁŠENÉHO NEPŘÍZNIVÉHO POČASÍ. OMLOUVÁME SE. Vstupné za předprodej bude vráceno automaticky. DNEŠNÍ PROJEKCE LETNÍHO KINA SE RUŠÍ Z DŮVODU NEPŘÍZNIVÉHO POČASÍ. OMLOUVÁME SE. Vstupné za předprodej bude vráceno automaticky. Čtyři nejlepší kamarádky jsou sebevědomé, chytré, užívají si, probírají spolu chlapy, vztahy a sex. K tomu se ale taky starají o děti, nebo je právě porodily, případně jsou těhotné. Sára (Hana Vagnerová) má hezký zadek, a tak ho začala fotit a žít ve... více...

čtvrtek

29. července

čtvrtek 29. července 21:30 · Letní kino Nová Zbrojovka

21:30Letní kino Nová Zbrojovka

Rozhněvaný muž

Jaké tajemství skrývá nová posila bezpečnostní firmy? Kdo je vlastně tajemný H. a jakou má minulost? Tohle bude pro Los Angeles dlouhá noc...

pátek

30. července

pátek 30. července 21:30 · Letní kino Nová Zbrojovka

21:30Letní kino Nová Zbrojovka

Nadějná mladá žena

Cassie (Carey Mulligan) byla nadějná mladá žena… dokud se vše ze záhadného důvodu nezměnilo. Zdá se, že v jejím životě není nic takové, jak se zdá: je děsivě chytrá, provokativně mazaná a navíc po nocích žije tajným druhým životem. A nečekané setkání Cassii nabídne šanci napravit křivdy minulosti.

sobota

31. července

sobota 31. července 21:00 · Letní kino Nová Zbrojovka

21:00Letní kino Nová Zbrojovka

Black Widow

Scarlett Johansson alias Black Widow se po dekádě v Marvel Cinematic Universe konečně dočkala svého prvního sólového dobrodružství, které však bude úplně jiné, než jaké doposud poznala. Skupina velmi nebezpečných lidí odhalila její už téměř zapomenutou minulost, a proto se musí vydat na cestu napříč celým světem, zatímco je pronásledována Taskmasterem – neúprosným zabijákem, jehož jediným úkolem je zničit Black Widow.

neděle

1. srpna

neděle 1. srpna 21:00 · Letní kino Nová Zbrojovka

21:00Letní kino Nová Zbrojovka

Prvok, Šampón, Tečka a Karel

V příběhu Prvoka, Šampóna, Tečky a Karla si čtyři kamarádi ve středním věku přiznají, že nežijí tak, jak si představovali. A rozhodnou se vyřešit svou krizi provokativní hrou a plněním odvážných úkolů. Jak čtyřicátník zjistí, jestli je opravdovej chlap? Jak zabrání korozi svých ideálů, rozplynutí snů a scvrkávání varlat? Prvok, Šampón, Tečka a Karel se pokusí najít v sobě odvahu udělat pořádnou kravinu jako zamlada. Nebo aspoň odvahu za všech okolností říkat to, co si opravdu myslí. Kdo splní úkol, není sráč… (Bontonfilm)

Prvok, Šampón, Tečka a Karel

·

2021

·

118 min

Režie

Trailer Vstupenky

pátek

6. srpna

pátek 6. srpna 21:00 · Letní kino Nová Zbrojovka

21:00Letní kino Nová Zbrojovka

Sebevražedný oddíl

Režisér James Gunn uvádí akční dobrodružství superhrdinů Warner Bros. Pictures Sebevražedný oddíl, těšte se na partu nejdegenerovanějších delikventů světa DC, kteří umírají touhou zachránit svět. (Vertical Ent.)