Upozornění

Vstup umožněn pouze covid-negativním divákům

Milí diváci, před návštěvou kina budete vyzváni doložit platný test, 14 dní po druhém očkování či prodělané onemocnění ne starší 180 dní. Na místě bude možné si zakoupit samotest.

Jelenice

Černá komedie o tom, jak to může dopadnout, když váš život po rozvodu dostane nečekané obrátky. George (Jean Dujardin), jeho nová jelenicová bunda a videokamera. Tak vypadá počátek nového vztahu a dobrodružství, které byste nečekali nikde, natož v ospalé vesnici ve francouzských Alpách. (Pilot Film)

Rozhněvaný muž

Jaké tajemství skrývá nová posila bezpečnostní firmy? Kdo je vlastně tajemný H. a jakou má minulost? Tohle bude pro Los Angeles dlouhá noc... 

Prvok, Šampón, Tečka a Karel

V příběhu Prvoka, Šampóna, Tečky a Karla si čtyři kamarádi ve středním věku přiznají, že nežijí tak, jak si představovali. A rozhodnou se vyřešit svou krizi provokativní hrou a plněním odvážných úkolů. Jak čtyřicátník zjistí, jestli je opravdovej chlap? Jak zabrání korozi svých ideálů, rozplynutí snů a scvrkávání varlat? Prvok, Šampón, Tečka a Karel se pokusí najít v sobě odvahu udělat pořádnou kravinu jako zamlada. Nebo aspoň odvahu za všech okolností říkat to, co si opravdu myslí. Kdo splní úkol, není sráč… (Bontonfilm)

zítra v 18:00

Nejlepší léta

zítra ve 20:15

Mstitel

v pátek

Na palubu!

v pátek

Nebe

čínsky · české titulky

Nebe

·

2020

·

71 min

v pátek

Přípitek

v pátek

Pulp Fiction: Historky z podsvětí

Pokladna dnes otevírá v 17:15.

ve středu

Trans - Vážně i nevážně o životech trans lidi v Česku

Jaké jsou všední i nevšední zážitky a příhody trans lidí v České republice? Trans osob zde nežije zrovna málo a tak Vám s trochou humoru a troškou vážnosti Alexandra a Petri z organizace Transparent přiblíží jejich život v Česku.

Přednášející: Alexandra a Petri, Transparent Ostrava

VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ

5. srpna

LGBTQ+ o zkratce ve zkratce

Co stojí za zkratkou LGBTQIA+? Co jednotlivé pojmy znamenají, co nám umožňují vidět, a jak mění svět okolo nás. 

Přednášející: Kateřina Nedbálková, docentka na katedře sociologie, FSS MU, Brno

VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ

6. srpna

Právem proti homofobii

Co je to hate crime? Jaká jsou jeho specifika? Přednáška na téma předsudečného násilí, na které se dozvíte také, jaká práva mají jeho oběti a jaké je jejich postavení v průběhu trestního řízení. 

Přednášející: Petr Vystrčil, In Iustitia

Užijte si s námi týden plný kulturních akcí věnovaných queer komunitě a jejich přátelům. Už nemusíte na Pride do Prahy, Pride week přijde za vámi!

Celý program najdete na Facebookové události

Kino Art hraje už přes sto let!

V srdci ale stále zůstává mladým kinem a o tom vás přesvědčí i na letošní Brněnské muzejní noci. Jako každý rok, i tento se můžete těšit na kombinaci filmového a videoherního programu, pro děti i pro dospělé, od klasik po novinky

VSTUPNÉ: zdarma
Otevřeno: 16:00–00:00

Po dobu konání bude otevřeno Café Art.

art swag

Zůstaňte s Artem navzdory covidu! Pimpněte svý štýlo autentickým artovým merčem na procházky do lesa či do Brněnky nebo se předzásobte vouchery na projekce v lepších časech. Každým nákupem nám pomáháte překonat tohle protivné období!