ve středu Velký sál

Ad Astra

22. století. Umělá inteligence je integrována do všech průmyslových odvětví, Měsíc a Mars jsou kolonizovány, lidmi osídlené satelity obíhají kolem Neptunu, nejvzdálenější planety sluneční soustavy. Na Zemi se staví nová babylónská věž. Je to anténa, jejíž konec dosahuje až do vesmírného prostoru a která má sloužit k vyhledávání inteligentního mimozemského života. Tým budující tuto obří stavbu vede Roy McBride (Brad Pitt). Astronautem se stal díky svému otci (Tommy Lee Jones), jenž byl velitelem výzkumné expedice projektu Lima. I jejím úkolem bylo pátrat po vyspělém mimozemském životě a před dvaceti lety zmizela kdesi v hloubi vesmíru. Nyní je Země postižena řadou nečekaných katastrof, které zasáhnou i stavbu obří antény. Americké zpravodajské služby se domnívají, že Royův otec stále žije a ohrožení Země má původ v explozích, ke kterým dochází u planety Neptun a souvisí s projektem Lima. Roy je vyslán na vesmírnou misi vedoucí přes Měsíc a Mars až k vnějšímu okraji sluneční soustavy, aby zde otce našel. Jeho cesta však odhalí tajemství zpochybňující samou podstatu lidské existence a jejího místa ve vesmíru.(CinemArt)

dnes v 16:00

Hodinářův učeň

dnes v 17:30

Stehy

dnes v 18:00

Mrtví neumírají

anglicky · české titulky

The Dead Don't Die

·

2019

·

104 min

Režie

dnes ve 20:00

Van Gogh - O obilných polích a oblačném nebi

Van Gogh: Tra il grano e il cielo

·

2018

·

86 min

dnes ve 20:30

Panství Downton

zítra v 17:30

Dog Died Here Studio

česky · české titulky

Dog Died Here Studio

Serial Killer je mezinárodní soutěžní festival televizních a online seriálů. Přinášíme to nejlepší a zároveň nejnovější ze současné evropské televizní tvorby. Propojujeme tvůrce za západu na východ napříč střední Evropou. Stavíme na obrovském potenciálu našeho regionu a chceme podpořit přirozenou soutěživost, která prospívá nejen tvůrcům, ale v první řadě bude přinášet atraktivní materiál pro diváky.

Akreditace možné zakoupit na webu festivalu Serial Killer.

serialkiller.tv

úterý

24. září

15:00

Šťastná to země (TV seriál)

norsky a anglicky · české titulky
středa

25. září

15:00

Skins (TV seriál)

anglicky · české titulky
čtvrtek

26. září

15:00

Lilyhammer (TV seriál)

norsky a anglicky · české titulky

Efektivní filmový vyhledávač, sklizeň toho nejlepšího, co letos nabídly 3 nejdůležitější filmové festivaly v Berlíně, Benátkách a Cannes. Přehlídka Be2Can během týdne představí 6 snímků, které dojímají, baví, vmačkávají do sedaček, vyzývají i mění životy. Jsou to filmy, o kterých se mluví.

pátek

4. října

18:00

Antologie města duchů

francouzsky · české titulky

20:30

Narušitel systému

německy · české titulky
sobota

5. října

18:00

Naprostá láska

španělsky · české titulky

20:30

U Zlaté rukavice

německy a řecky · české titulky
neděle

6. října

18:00

Synonyma