Koronavirus

Z důvodu vládních opatření je Kino Art od 12. října uzavřeno.

Promítáme ale dál v rámci projektu Moje kino LIVE.

Konání festivalu BRNO16 se přesouvá na začátek prosince.

zítra ve 20:30 Projekce onlineMoje kino LIVE

Raoul Taburin

Jestli se někdo vyzná v kolech, pak je to Raoul Taburin (Benoit Poelvoorde). Je nejzručnějším cyklomechanikem v širokém okolí, který dokonale rozumí duším svých zákazníků i těm na jejich bicyklech. Celý život ho ale trápí překvapivé tajemství, které neprozradil ani své milující ženě. Neumí jezdit na kole! Když poklidný život v prosluněném městečku na jihu Francie naruší rozšafný pařížský fotograf, začíná hrozit, že Raoulovo tajemství bude odhaleno... Milá komedie podle stejnojmenné knihy geniálního ilustrátora, humoristy a autora „Mikulášových patálií“ Jeana-Jacquese Sempého vypráví půvabný příběh o přátelství, lásce, důvěře i strachu z vlastní slabosti. (Aerofilms)

ve čtvrtek

Diego Maradona

španělsky · české titulky

Diego Maradona

·

2019

·

130 min

Režie

v pátek

Corpus Christi

polsky · české titulky

Boze Cialo

·

2019

·

115 min

Režie

v sobotu

Proxima

v neděli

Gauguin na Tahiti - ztracený ráj

Gauguin a Tahiti. Il paradiso perduto

·

2019

·

88 min

Režie

za hodinu

Online artist talk with American Oscar-nominated composer Dustin O´Halloran

 V rámci online streamu „Moje kino Live“ proběhne debata s americkým skladatelem, nominovaným na Oscara, Dustinem O´Halloranem. Debatu bude moderovat Louise H. Johansen. Akce bude probíhat v angličtině. Více informací lze najít v anglické verzi akce.

zítra v 0:01

Mezinárodní festival krátkých filmů BRNO16

DEN PRVNÍ

program na www.brno16.cz

ve čtvrtek

Mezinárodní festival krátkých filmů BRNO16

DEN DRUHÝ

program na www.brno16.cz

BRNO16 ONLINE!

Mezinárodní festival krátkých filmů 60. ročníkem rozhodně neskončil a do další dekády nastupuje s tématem UPROSTŘED NIČEHO / THE MIDDLE OF NOWHERE! Letošní ročník proběhne 2. – 6. prosince v online podobě na platformě Aerovod. Zde vás čeká tradiční mezinárodní soutěž i soutěž pro autory z ČR a SR, rozhodně tedy nebude nouze o aktuální skvělé počiny na poli krátkého filmu. Kromě soutěží se můžete těšit na nadupaný doprovodný program, který najdete v průběhu festivalu na Aerovodu a na sociálních sítích festivalu!

Program a další info na www.brno16.cz

art swag

Zůstaňte s Artem navzdory covidu! Pimpněte svý štýlo autentickým artovým merčem na procházky do lesa či do Brněnky nebo se předzásobte vouchery na projekce v lepších časech. Každým nákupem nám pomáháte překonat tohle protivné období!