Upozornění

Vstup umožněn pouze covid-negativním divákům

Milí diváci, před návštěvou kina budete vyzváni doložit platný test, 14 dní po druhém očkování či prodělané onemocnění ne starší 180 dní. Na místě bude možné si zakoupit samotest.

dnes v 15:00 Malý sálArt dětem

Hurá na pohádky

Hurá na pohádky je pásmo krátkých animovaných filmů pro nejmenší diváky a jejich bystré sourozence a zvědavé rodiče. Pásmem vás provedou dva zábavní a věčně hladoví nejlepší medvědí kamarádi Nedvěd a Miška z večerníčkového seriálu Mlsné medvědí příběhy. Ti se v pásmu objeví v epizodách Mňamózní svačinka, Hurá na borůvky a Pozdrav od strýčka, kde se díky svým bláznivým nápadům dostávají do jedné šlamastyky za druhou. Jedna z jejich režisérek, Kateřina Karhánková, je podepsaná i pod dalším krátkým příběhem Plody mraků o rozverných chlupáčích, kteří se poprvé odváží vstoupit do neznáma. Slovensko pak reprezentuje epizoda ze seriálu Websterovci, ve kterém míří zvídavá pavoučí hrdinka Lily poprvé do školních lavic. Dobrodružné příběhy našich hrdinů vás pobaví a ledacos naučí, takže hurá na pohádky! (Aerofilms)

Vstupenky Vstupenky od 80 Kč

sobota 23. října
15:00

Promítáme také 24. října.

dnes v 15:15

Myši patří do nebe

dnes v 16:30

Mlsné medvědí příběhy

dnes v 17:00

Duna

dnes v 17:45

Malířka a zloděj

anglicky a norsky · české titulky

Kunstneren og tyven

·

2020

·

102 min

Režie

dnes ve 20:00

Poslední souboj

anglicky · české titulky

The Last Duel

·

2021

·

152 min

Režie

dnes ve 20:15

Quo vadis, Aida?

Pokladna dnes otevírá ve 14:30.

22. ročník Queer Film Festivalu Mezipatra

Oslava života

Slavit znamená vážit si toho, co je teď a tady. Na chvíli odsunout všechna trápení až na samotný okraj mysli a nechat se unášet ohlušující hudbou přítomného okamžiku. Je čas se zastavit a cítit, jak se tělo naplňuje vděkem. Čas sdílet radosti, zapříst smysluplné konverzace, zažehnout novými vášněmi.

Oslavte prostřednictvím filmů mládí i stáří, oslavte pestrost, rozmanité identity i osobní zkušenosti každého z nás. Mezipatra vám dodají odvahu objevit dosud neprobádané kousky sebe sama. Hledání radosti je totiž pro hrdinky*hrdiny letošního filmového programu stejně aktuální jako pro nás.

Barbora Drtílková, programová koordinátorka

neděle

14. listopadu

17:30

Vezmi si, co chceš

české a anglické titulky

18:00

Bod zlomu

20:00

TBH

česky · české a anglické titulky

20:30

Štěstí

pondělí

15. listopadu

17:30

Umění vidět

české a anglické titulky
art swag

Zůstaňte s Artem navzdory covidu! Pimpněte svý štýlo autentickým artovým merčem na procházky do lesa či do Brněnky nebo se předzásobte vouchery na projekce v lepších časech. Každým nákupem nám pomáháte překonat tohle protivné období!