3. července — 11. července

TADY VARY

Do exkluzivního výběru TADY VARY ve vašem kině zařadili dramaturgové MFF KV výrazné snímky, které zaznamenaly mimořádný ohlas na festivalech od loňského podzimu do letošního Berlinale. Na plátnech šestadevadesáti českých kin budou vůbec poprvé v Evropě uvedeny tři tituly z letošního festivalu Sundance: poutavé atmosférické drama LUXOR (Egypt / Velká Británie) režisérky Zeiny Durry, tajemstvím obestřený mexický thriller BEZ ZVLÁŠTNÍCH ZNAMENÍ debutantky Fernandy Valadez a TAJNÝ AGENT, originální mix špionážní komedie a observačního dokumentu chilské filmařky Maite Alberdi. Přehlídka TADY VARY ve vašem kině nabídne 16 filmových titulů v průběhu 9 dnů. Každý z vybraných filmů bude mít pouze jedno exkluzívní představení, které proběhne ve všech zúčastněných kinech ve stejný okamžik. Představení budou koncipována ve festivalovém duchu, budou doplněna úvody přenášenými do sálu i participací tvůrců prostřednictvím komunikačních kanálů. Vybraná místa navštíví osobně zástupci karlovarského festivalového týmu.

dnes v 17:00

Teplouš

dnes v 18:00

Psí láska

Psí láska

·

2020

·

80 min

dnes ve 20:00

Meky

Meky

·

2020

·

80 min

Hrají

dnes ve 20:30

Víkend na chatě

finsky · české titulky

Seurapeli

·

2020

·

117 min

zítra v 17:00

Na palubu!

zítra v 18:00

Malá lež

české titulky

The Farewell

·

2019

·

100 min

Režie

Pokladna dnes otevírá v 16:30.

Kino art letos opět vyráží na prázdniny na zahradu Vily Löw-Beer, kde vám každý pátek bude pod hvězdným nebem promítat artovky, letní hity i klasiky.

A kde se zahrada nachází?

Kouzelnou zahradu vily Löw-Beer najdete ve vnitrobloku v rezidenční čtvrti Černá Pole naproti lužáneckému parku. Zahrada je volně přístupná, můžete zde relaxovat u zurčící fontány, uspořádat si piknik nebo vzít děti na malé hřiště s houpačkami a skluzavkou. V zahradě stojí budova bývalé potravinové celnice z 18. století, která dnes slouží jako galerijní prostor a Café Löw-Beer.

Projekce budou začínat po setmění, tedy v červnu a červenci ve 21.30, v srpnu se začátky posunou na 21.00.

pátek

10. července

21:30

V síti

česky · anglické titulky
pátek

17. července

21:30

Vlastníci

česky · anglické titulky
pátek

24. července

21:30

Klimt & Schiele – Erós a Psyché

italsky · české titulky
pátek

31. července

21:30

Samotáři

česky · anglické titulky
pátek

7. srpna

21:00

Parazit

korejsky · české titulky

Pět různých představení inscenovaných mimo divadla, v exteriérech, které dodávají obsahu známých divadelních her nový kontext, inspirují herecký projev a rozvíjí či dokonce proměňují samotné téma. Každý Film Naživo je natáčený v jediném živoucím záběru, který autorsky vstupuje do intimního prostoru herců nebo se naopak zaměřuje na svět kolem nich.

To vše “naživo” v reálném čase – herci hrají, kamera snímá, divák v kině se dívá. Všichni sdílí příběhy vyprávěné Filmem Naživo.

sobota

18. července

21:00

Cirk La Putyka: Kaleidoscope

pátek

31. července

21:00

Losers Cirque Company: Vzduchem