Kino Art Cihlářská 19 Letní kino Nová Zbrojovka Letní kino Löw-Beer

Letní kino Löw-Beer

Kino Art letos opět vyráží na prázdniny na zahradu Vily Löw-Beer, kde vám každý pátek bude pod hvězdným nebem promítat artovky, letní hity i klasiky.

Kouzelnou zahradu vily Löw-Beer najdete ve vnitrobloku v rezidenční čtvrti Černá Pole naproti lužáneckému parku. Zahrada je volně přístupná, můžete zde relaxovat u zurčící fontány, uspořádat si piknik nebo vzít děti na malé hřiště s houpačkami a skluzavkou. V zahradě stojí budova bývalé potravinové celnice z 18. století, která dnes slouží jako galerijní prostor a Café Löw-Beer.

Vstupenky je možné zakoupit online, prodáváme 100 míst k sezení, které máte v případě online vstupenky zajištěno, musíte však dorazit alespoň 15 min před začátkem projekce. Zbytek vstupenek se prodává na místě buď  na deku/vlastní sezení, nebo na zbylá místa. Pro prodej na místě platí pravidlo, kdo dřív přijde, ten dřív sedí. 

Projekce budou začínat po setmění, tedy v červnu a červenci ve 21.30, v srpnu se začátky posunou na 21.00.

Drobného 22
Brno

pátek

8. července

pátek 8. července 21:30 · Letní kino v zahradě Vily Löw-Beer

21:30Letní kino v zahradě Vily Löw-BeerLetní kino

Nejhorší člověk na světě

Brzy třicetiletá Julie stále hledá své místo ve světě a experimentuje, zatímco její starší přítel Aksel by se rád usadil a začal novou životní etapu. Věci se zkomplikují, když zvídavá Julie pronikne na večírek, na kterém potká mladého a okouzlujícího Eivinda… Film na pomezí dramatu a komedie vypráví vtipně, pravdivě a s citem o vztazích a životě v době, kdy můžeme mít téměř nekonečné možnosti, a přesto si připadat jako nejhorší člověk na světě. (Aerofilms)

pátek

15. července

pátek 15. července 21:30 · Letní kino v zahradě Vily Löw-Beer

21:30Letní kino v zahradě Vily Löw-BeerLetní kino

Erupce lásky

Katia a Maurice Krafftovi měli v životě dvě vášně – sebe navzájem a sopky. On přímočarý a odvážný, ona klidná a opatrná, ale vždy spolu. Po celé dvě dekády se tito vulkanologové nechali svádět krásou a nebezpečím bublajících obrů a při své cestě za poznáním zachránili desítky tisíc životů. Jejich neuvěřitelný příběh a autentické záběry sopek pořízené z dechberoucí blízkosti na 16 mm film nyní ožily v kreativním zpracování režisérky Sary Dosy. Hit ze Sundance, připomínající estetiku Wese Andersona, je nejen o vybuchujících sopkách, ale i o dynamice unikátního vztahu dvou svérázných vědců. (Aerofilms)

pátek

12. srpna

pátek 12. srpna 21:00 · Letní kino v zahradě Vily Löw-Beer

21:00Letní kino v zahradě Vily Löw-BeerLetní kinoHosté v Kině Art

Za soumraku: projekce s hosty a s noční prohlídkou Vily Löw-Beer

Po projekci bude následovat strašidelná prohlídka Vily Löw-Beer Parta sedmi odlišných lidí se vydává na dobrodružnou cestu Evropou. Cíl? Zažít na vlastní kůži její nejmysterióznější místa. Co se stane, když se ocitnou uprostřed bermudského trojúhelníku Slovenska? Existují duchové nejstrašidelnějšího lesa Evropy? Jsou legendy pravdivé, nebo jen plné fantazie? Na tyto i další otázky nachází parta odvážných filmařů překvapivé odpovědi. Spolu s nimi se podíváte nejen na výjimečná místa, která stojí za to navštívit, ale poznáte i tamní kulturu, povahy lidí... více...

Za soumraku

·

2022

·

90 min

Trailer Vstupenky