Mission: Impossible - Národ grázlů

Mission Briefing

Dobrý den,

naše satelity zachytily zprávu, že přesně 31. července proběhne v Kině Art premiéra pátého pokračování Mission: Impossible s podtitulem Národ grázlů (Rogue Nation). Doneslo se nám, že film režíruje jistý Christopher McQuarrie (režisér filmů The Way of the Gun, Jack Reacher a scenárista Obvyklých podezřelých). Je tedy dost možné, že se opět dočkáme skvělého pokračování filmové série, která je výjimečná právě režisérskými osobnostmi, které s ní byly spojeny (Brian De Palma, John Woo, J.J. Abrams a Brad Bird). Každý z nich dokázal zajímavým způsobem ozvláštnit akční scény a Brad Bird se dokonce zvládl přiblížit tónu původního seriálu z 60. let. Vaší misí, pokud se ji rozhodnete přijmout, bude jít na film a pořádně si jej užít.

Podle posledních zdrojů se ve filmu kromě Toma Cruise objeví i Simon Pegg, Jeremy Renner a Ving Rhames. Naši agenti pracovali dnem i nocí a podle jejich finální zprávy se příběh filmu bude točit kolem záhadné organizace zběhlých agentů Syndikát, která se snaží systematickými teroristickými útoky zničit svět a IMF. Aby toho nebylo málo, IMF jde po krku celá komise úředníků ve Washingtonu a šéf CIA (Alec Baldwin).

Pokud by měl být někdo z vašeho týmu chycen nebo zabit během cesty na film, Kino Art popře veškerou znalost o vaší existenci. Hodně štěstí.

Tento program se sám zničí za 10 vteřin.

(Martin Fiala)