Tiskové zprávy

Letní Kino Art znovu na zahradě Vily Löw-Beer

1. června 2020

Stáhnout tiskovou zprávu

Brno | 1. 6. 2020

Kino Art se již podruhé vydává na prázdniny na zahradu Vily Löw-Beer. Letní kino, které bude hrát každý pátek, startuje 26. června. Návštěvníci se mohou těšit na oblíbené hity i letní komedie. K dispozici bude také občerstvení, a to v Café Löw-Beer umístěném přímo v zahradě.

Program nabídne klasiky i současné hity. Diváci mohou znovu navštívit své oblíbené snímky a zhlédnout je v nezaměnitelné atmosféře letního kina,“ komentuje Milan Šimánek, vedoucí a dramaturg Kina Art. Projekce pod hvězdným nebem budou probíhat poslední červnový a každý prázdninový pátek po setmění. Tedy v červnu a červenci od 21.30, v srpnu se začátky promítání posunou na 21. hodinu. Program nabídne populární divácké hity jako Vlastníci, S chutí Toskánska nebo Tenkrát v Hollywoodu, oscarový snímek Parazit i nejvíce navštěvovaný český dokument V síti.

Letní kino bude situováno na zahradu vily, a to přímo s výhledem na tuto secesní památku. Pro diváky bude připraveno sezení v podobě plážových lehátek, lavic, prostor bude také pro sezení na dekách. V průběhu projekce se návštěvníci mohou osvěžit nabídkou blízkého Café Löw-Beer, které sídlí přímo v zahradě Vily Löw-Beer, a to v objektu bývalé celnice.

Kompletní program bude již brzy zveřejněn na webové stránce www.kinoart.cz, kde také bude možné zakoupit vstupenky.

Kontakt pro média:
Martina Marešová

602 589 490
propagace@kinoart.cz

Stáhnout fotografii v plném rozlišení