Filmy

Diáky: Od oltáře do Santiaga

Diáky: Od oltáře do Santiaga

90 min

Amundsen

Spalovač mrtvol

Foxtrot

The Neighbors' Window

The Neighbors' Window

·

2019

·

21 min

Hrají

Saria

Saria

·

2019

·

22 min

Režie

Une soeur

Une soeur

·

2018

·

17 min

Nefta Football Club

Nefta Football Club

·

2018

·

17 min

Režie

Hrají

Brotherhood

Brotherhood

·

2018

·

25 min

Nabarvené ptáče

Dunaj vědomí

Dunaj vědomí

·

2019

·

83 min

Režie

Neviditelný

Červená želva

La tortue rouge

·

2016

·

80 min

Studená válka

Zimna wojna

·

2018

·

89 min

Rodinka Belierových

La famille Bélier

·

2014

·

105 min

Režie

Karel Svoboda: Šťastná léta

Na pionýru s Markem Slobodníkem

Na pionýru s Markem Slobodníkem

PechaKucha Night Prague Vol.68

PechaKucha Night Prague Vol.68

Moje kino LIVE Naslepo

Mrňouskové 2: Daleko od domova

Minuscule - Les mandibules du bout du monde

·

2018

·

92 min

Kursk

Zer

Nejvyšší pocta

Cesta kolem světa

Mládí

Zábava, zábava

Zabawa, zabawa

·

2018

·

88 min

Režie

Všichni to vědí

Tísňové volání

Zrcadlení tmy

Zrcadlení tmy

·

2020

·

89 min

Mladý Ahmed

Píseň moře

Song of the Sea

·

2014

·

93 min

Režie

Dan Přibáň: Deset let v trabantu

Dan Přibáň: Deset let v trabantu

·

2020

·

90 min

Holy motors

Holy Motors

·

2016

·

115 min

Režie

Rebelky

Do boje

Zjevení

Pat a Mat: Kutilské trampoty

Pat a Mat: Kutilské trampoty

·

2019

·

62 min

Režie

Moje dcery krávy

Milost

Silačky

Přes kosti mrtvých

Trenérova dcera

Věž. Jasný den.

Teheránská tabu

Růžena

Útěk

Trollové a kouzelný les

Troll: The Tale of a Tail

·

2018

·

90 min

Svadobná cesta cez Mongolsko až na Sibír

Svadobná cesta cez Mongolsko až na Sibír

60 min

Žít a zpívat

Huo zhe chang zhe

·

2019

·

105 min

Režie

Hrají

Echo

Škola svádění

School of Seduction

·

2019

·

95 min

Můj dopis těžařům

Mijn brief aan de oliemannen

·

2019

·

15 min

Zimní jezero

Talvinen järvi

·

2019

·

15 min

Krotitel hadů

Sapera

·

2019

·

11 min

Režie

Odložený případ: Hammarskjöld

Cold Case Hammarskjöld

·

2019

·

128 min

Režie

Hrají

Beetlejuice

Ptačí kluk

Fugledrengen

·

2019

·

22 min

Karla a Nordahl

Karla og Nordahl

·

2019

·

19 min

#příběhšikany

#pestverhaal

·

2018

·

15 min

Režie

Psí ostrov

Král Petr I.

Pohádky naruby

Ke startu připravit!

Zrodila se Astrid

Daleká cesta

Adéla ještě nevečeřela

Karkulka a sedm trpaslíků

Pavarotti

Frčíme

Abstinent

Beskydská sedmička

Beskydská sedmička

·

2020

·

52 min

Režie

Parazit - černobílá verze

Gisaengchung

·

2019

·

132 min

Režie

Ježek Sonic

Sonic the Hedgehog

·

2020

·

99 min

Režie

Efekt Vašulka

Efekt Vašulka

·

2019

·

87 min

Malý Joe

Modelář

Sviňa

Judy

Joker

Tlapková patrola: Vždy ve střehu

Paw Patrol: Ready, Race, Rescue!

·

2019

·

66 min

Maják

Dokonalá lež

Jiří Suchý - Lehce s životem se prát

Jiří Suchý - Lehce s životem se prát

2019

·

102 min

Hrají

Dolittle

Panství Downton

Birds of Prey: Podivuhodná proměna Harley Quinn

Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn

·

2020

·

109 min

Režie

Fany a pes

Fritzi – Eine Wendewundergeschichte

·

2019

·

90 min

Home Sleep Home

Dobré zprávy

Dobré zprávy

·

2019

·

35 min

Na okraji

Na okraji

·

2018

·

14 min

Pěkně tučná sebeláska

Fat Front

·

2019

·

90 min

Le Mans '66

Čističi

Im Schatten der Netzwelt

·

2018

·

88 min

Filmový kvíz – Sci-fi

Filmový kvíz – Sci-fi

Kořeny kyberpunku

The Origins of Cyberpunk

·

2019

·

47 min

Kulky spravedlnosti

Bullets of Justice

·

2019

·

76 min

Režie

Kvíz: Kyberpunk ve hrách

Kvíz: Kyberpunk ve hrách

Cesta za živou vodou

Askeladden - I Soria Moria slott

·

2019

·

99 min

Poslední úsvit

Zui Hou De Ri Chu

·

2019

·

103 min

Režie

Hrají

Ježíš ti ukáže cestu... k dálnici

Jesús te muestra el camino a la autopista

H0us3

H0us3

·

2018

·

105 min

Hrají

Barva z vesmíru

Blood Machines

Vivárium

Synchronic

Rocketman

Gentlemani

Ledové království II

Boj sněžného pluhu s mafií

Velké přání

Dia de Muertos

·

2019

·

95 min

Morava, krásná zem II: Zrození fašismu z ducha fašaňku

Morava, krásná zem II: Zrození fašismu z ducha fašaňku

·

2016

·

43 min

Režie

Morava, krásná zem III

Morava, krásná zem III

·

2019

·

65 min

Režie

Morava, krásná zem

Morava, krásná zem

·

2015

·

30 min

Režie

Amnestie

Studený pot

Pytel

Cover

·

2018

·

15 min

Děkovačka

Reverence

·

2019

·

14 min

Režie

Stín slona

Elephant's Shadow

·

2018

·

22 min

Hrají

Čelle

Chelleh

·

2015

·

20 min

Trhlina

Fault Line

·

2019

·

15 min

1 2 3 4 5 6 21