Upozornění

Vstup umožněn pouze covid-negativním divákům

Milí diváci, před návštěvou kina budete vyzváni doložit platný test, 14 dní po druhém očkování či prodělané onemocnění ne starší 180 dní. Na místě bude možné si zakoupit samotest.

za 2 hodiny Velký sál

Není čas zemřít

James Bond, agent 007, skončil aktivní službu a užívá si zasloužený odpočinek na Jamajce. Klid však nemá dlouhého trvání – objeví se totiž jeho starý přítel Felix Leiter ze CIA a požádá ho o pomoc. Mise na záchranu uneseného vědce se ukáže být zrádnější, než se na začátku zdálo. Bond se během vyšetřování dostane na stopu nevyzpytatelného zločince, který disponuje nebezpečnou a velmi ničivou novou technologií. (Forum Film CZ)

Vstupenky Vstupenky od 120 Kč

pátek 22. října
17:00

Promítáme také 27. října.

za 2 hodiny

Aalto: Architektura emocí

dnes ve 20:00

Duna

dnes ve 20:15

Chlast

dnes ve 23:00

Halloween zabíjí

zítra v 15:00

Hurá na pohádky

zítra v 15:15

Myši patří do nebe

Pokladna dnes otevírá v 16:30.

22. ročník Queer Film Festivalu Mezipatra

Oslava života

Slavit znamená vážit si toho, co je teď a tady. Na chvíli odsunout všechna trápení až na samotný okraj mysli a nechat se unášet ohlušující hudbou přítomného okamžiku. Je čas se zastavit a cítit, jak se tělo naplňuje vděkem. Čas sdílet radosti, zapříst smysluplné konverzace, zažehnout novými vášněmi.

Oslavte prostřednictvím filmů mládí i stáří, oslavte pestrost, rozmanité identity i osobní zkušenosti každého z nás. Mezipatra vám dodají odvahu objevit dosud neprobádané kousky sebe sama. Hledání radosti je totiž pro hrdinky*hrdiny letošního filmového programu stejně aktuální jako pro nás.

Barbora Drtílková, programová koordinátorka

neděle

14. listopadu

17:30

Vezmi si, co chceš

české a anglické titulky

18:00

Bod zlomu

20:00

TBH

česky · české a anglické titulky

20:30

Štěstí

pondělí

15. listopadu

17:30

Umění vidět

české a anglické titulky
art swag

Zůstaňte s Artem navzdory covidu! Pimpněte svý štýlo autentickým artovým merčem na procházky do lesa či do Brněnky nebo se předzásobte vouchery na projekce v lepších časech. Každým nákupem nám pomáháte překonat tohle protivné období!