Audiokvíz a zahájení Letního kina v zahradě Vily Löw-Beer

Přijďte s námi zahájit sezónu letního kina do zahrady Vily Löw-Beer, přineste si deku a pár kamarádů a zapojte se do filmového audiokvízu Kina Art. Občerstvení si můžete přinést s sebou, nebo koupit v Café Löw-Beer, která pro nás bude otevřena po celou dobu pátečních projekcí.

19:00 Filmový audiokvíz

Vstup na kvíz je volný.

Jste soutěživí? Máte rádi film? Máte rádi pub kvízy? Pokud na všechno neříkáte ano, vůbec nevadí, přijďte stejně! Protože hlavní je zábava a vždy se můžete dozvědět něco nového. Čeká vás filmový kvíz, který bude tentokrát složený celý z audio ukázek. Takže se můžete těšit na hádaní herců podle hlasů, seriálů podle hudby či filmů podle popisků na plakátech.

Jak hrát? Sestavte si tým, který má jednoho až pět členů. Vše ostatní dostanete. Tým můžete klidně sestavit i na místě. 

21:30 Zpívání v dešti 

Pozor, na film je třeba si koupit vstupenku zde.

Jeden z nejlepších muzikálů, které kdy spatřily stříbrná  plátna, je zároveň výtečnou romantickou komedií, hravou satirou na Hollywood 20. let i  historickou lekcí o jedné z klíčových etap vývoje kinematografie. Hvězdy němé éry se ocitají v osidlech lásky a zvukového filmu a s obojím se vyrovnávají vtipně, vynalézavě a s grácií. A navíc jaksi mimochodem vynaleznou i dabing.

pátek 26. června 2020
19:00