Morbidní Mikuláš ve Slasti – Lesní duch / Evil Dead

Byli jste hodní? Vážně? Dáte za to ruku do ohně? Nebo klaunovi? Buďte poctiví, protože tento Mikuláš bude opět skutečně morbidní. Co vás čeká letos? Atmosféra baru Slast, kde si můžete vybrat nejen drink, ale také film! Ať už naprostou klasiku Lesní Duch (Evil Dead), či zábavně morbidní Klauny zabijáky (Killer Klowns from Outer Space). Volby jsou vaše. Neplačte nám na rameni, za své děsivé noci si budete moci sami. Ale my víme, že se rádi bojíte.

V ceně slastný drink ;)

Lesní duch / Evil Dead

Film, který navždy zničil pohodový pocit při kempování v chatě hluboko v lesích. A jedna z největších klasik horového žánru. Začátek příběhu muže, kterému zlo vzalo to nejdražší a on se rozhodl si to vzít zpět. A to v atmosféře, která je tak neskutečně děsívá, že by se nedala vydržet, kdyby  to také nebyla zároveň velká zábava. Tuto volbu doporučujeme všem, kdo si rádi doplňují filmové klasiky, kdo se rádi bojí v lese a zamilovaným párům.

Vstupenky Vstupenky od 220 Kč

čtvrtek 5. prosince 2019
19:00

The Evil Dead

Scenárista a režisér Sam Raimi uvádí svůj nelítostný, krví nasáklý debut, jenž se stal hororovým mezníkem. Nekonečný proud děsivé hrůzy a efektů, které vyvolávají noční můry, film právoplatně řadí mezi kultovní klasiku. Pět vysokoškoláků se vydává na osamělou chatu uprostřed lesů a nechtěně tu probouzí monstrózní zlou sílu odhodlanou zničit všechny do jednoho. S nově digitálně restaurovaným obrazem a náloží neuvěřitelných bonusů se Lesní duch stává zásadním zážitkem v kategorii krvavých hororů.(oficiální text distributora)