Morbidní Mikuláš ve Slasti – Klauni zabijáci / Killer Klowns from Outer Space

Byli jste hodní? Vážně? Dáte za to ruku do ohně? Nebo klaunovi? Buďte poctiví, protože tento Mikuláš bude opět skutečně morbidní. Co vás čeká letos? Atmosféra baru Slast, kde si můžete vybrat nejen drink, ale také film! Ať už naprostou klasiku Lesní Duch (Evil Dead), či zábavně morbidní Klauny zabijáky (Killer Klowns from Outer Space). Volby jsou vaše. Neplačte nám na rameni, za své děsivé noci si budete moci sami. Ale my víme, že se rádi bojíte.

V ceně slastný drink ;)

Klauni zabijáci / Killer Klowns from Outer Space

Milujete klauny? Děsili váš vždy k smrti? Máte pocit, že nemůže být nic horšího než tančící klaun Pennywise? Tak si jich představte celou partu, po zuby ozbrojenou tím nejděsivějším, co klaunské triky dovolují. Vystřelující rukavice, květinky v klopě, elektrifikující podání ruky. A až budete umírat udušeni šlehačkou či se rozpouštět v cukrové vatě, tak vám dojde, že smrt nikdy nebyla tak sladká. A tak neskutečně zábavná. Tuto volbu doporučujeme všem, kdo se rád děsí klaunů, milují skvělé horory z osmdesátých let a zbožnují černý humor.

Vstupenky Vstupenky od 220 Kč

čtvrtek 5. prosince 2019
19:00

Killer Klowns from Outer Space

Jak víme z mnohaleté masáže angloamerickou popkulturou, žádná dětská oslava narozenin se neobejde bez klauna. Jelikož coby zodpovědní rodičové nechceme, aby se našemu desetiletému otrlečkovi někdo vysmíval, že k prvním kulatinám nedostal, co se patří, praštili jsme se přes kapsu a namísto jednoho šáši s happymealem jsme k pobavení oslavence i jeho věrných diváků přizvali rovnou celou skvadru filutů v křiklavých kostýmech. Ale nebojte, v naší kosmické manéži vás nečeká žádná dojemně pitomá show, ale naopak jeden z nejbláznivějších projektů ze zlatých osmdesátých. Klauni zabijáci jsou bizarním autorským projektem bratří Chiodoových, kteří se coby loutkovodičové a specialisté na animatronické efekty podíleli mimo jiné na Critters či Team America: Světovej policajt. Pod jejich vedením přímočará premisa o mimozemských vraždících klaunech, kteří se svým šapitó přistanou poblíž amerického maloměsta, nabývá zcela fantasmagorickou podobu. Striktně řečeno film sestává jen z nápaditých epizodických výjevů, kde šášové za pomoci nejroztodivnějších klaunských, cirkusových či pouťových propriet likvidují bezbranné obyvatele i strážce pořádku. Jako by už to samo o sobě nebylo dost, film je pojatý jako campová variace na céčkové horory z padesátých let o mimozemských invazích oděná do křiklavého svetříku upleteného z osmdesátkového kýče a nevkusu. Vše od nonsensových gagů, přes groteskní masky a efekty po řvoucí synťáky je zasvěceno snaze z diváků vytřískat smích. Nicméně v základu snímku stojí varovné připomenutí faktu, že málokterá monstra z celé historie popkultury jsou děsivější, sadističtější a zvrácenější než klauni.(Festival otrlého diváka)