Kino Art Cihlářská 19

Kino CIT Radnická 4

Chtěli byste kino s citem? Pro citlivé lidi od citlivých lidí? Kino, které je cítit filmem? Kino, které dokáže být necitlivé, aby podpořilo vaši citlivost? Kino, kde se budete cítit dobře, a kino, které vám umožní cítit se také špatně? Kino, kam se nebudete bát chodit, ale také kino, kde se budete rádi bát? Pak běžte do Artu. Ale pokud jste také rádi v centru a máte rádi krokodýly, přijďte do Kina CIT na Radnické! 

Kino sídlí na adrese Radnická 4 v prostorech Galerie TIC. Sál má má kapacitu 38 míst (+4 přístavky) s elevací a je vybaven technologií E-cinema.

Radnická 4
Brno

čtvrtek

26. května

čtvrtek 26. května 18:04 · Kino CIT

18:04Kino CIT

Všechno nejlepší, Chiaro!

Patnáctiletá Chiara má mnoho přátel, dvě sestry a pozorné milující rodiče. Do jejího spokojeného života nezvratně zasáhne násilný incident a následné zmizení otce. Na povrch tak vyplavou skutečnosti, které otec před Chiarou tajil a před kterými zbytek rodiny zavíral oči. Chiara je postavena před rozhodnutí, jakým směrem se bude dál ubírat její život. Snímek režiséra Jonase Carpignana, který zazářil v sekci Directors' Fortnight na festivalu v Cannes, empaticky vypráví příběh dívky, která byla okolnostmi nucena rychle dospět. To vše v prostředí fotogenické Kalábrie, ve které jsou zločin a násilí běžnou součástí života. (Aerofilms)

čtvrtek 26. května 20:34 · Kino CIT

20:34Kino CIT

Mafiáni

Brooklyn 1955. Školák Henry Hill sní o tom, že se stane gangsterem. Vykonává drobné služby pro místní mafiány, a když je zadržen policií kvůli pašování cigaret, odmítá vypovídat, což mu vynese přízeň kmotra Paula Cicera, který ho přijme do svých služeb. 1963. Henry spolu s Jimmym Conwayem a Tommym DeVitem provede úspěšnou loupež na letišti. Protřelý Jimmy se stává mladíkovým přítelem a mentorem. Henry se ožení se středoškolskou židovskou dívkou Karen a navenek žije poklidným a usedlým životem. Jeho žena... více...