Latinskoamerický večer

V pátek 4. srpna proběhne v baru 5m² na dvorku The Distillery speciální večer věnovaný jihoamerickému a španělskému hip hopu a latin funku. Zahrají deejays Ramon Ramirez (Radiobufera), Mik Mik (EAC djs), Ntkz (Bassinfection crew) a Kino Art uvede kubánský snímek o Jesusovi, který chce uspět v travesty show, a argentinský film o spisovateli, který se ocitl na vrcholu, ale pozbyl smyslu.

pátek

4. srpna 2017

pátek 4. srpna 2017 20:30

20:30

Vážený občan

Spisovateli Danielu Mantovanimu leží svět u nohou. Právě získal Nobelovu cenu za literaturu, ale místo zadostiučinění se dostavila kocovina. Autor, který si vyslouží takové uznání, už dávno není provokatér, ale jen spořádaná položka v kánonu. Zhrzený Daniel se uzavře přede všemi, přestane psát a zatvrzele odmítá pozvání na prestižní akce, rozhovory i setkání. Cosi se v něm zlomí ve chvíli, kdy mezi přívalem oficiálních listů nalezne nenápadné psaní z rodného argentinského zapadákova, odkud kdysi utekl. Má mu být přidělen čestný titul váženého občana. Daniel Mantovani se rozhodne vrátit.

pátek 4. srpna 2017 18:00

18:00

Viva

Havana. Travesty klub. Mladý Jesus touží uspět jako hvězda na podiu a s podporou svého učitele zvládne konkurz. Prosadit se však musí nejen v tvrdé konkurenci ale také rodině navzdory. Nikdo totiž není v cestě za úspěchem tvrdší soupeř než léta nepřítomný otec, bývalý boxer a současný alkoholik, který se zčistajasna zjeví - a má na věc jiný názor.