Filmový festival fakulty informatiky v Kině Art

Filmové festivaly nejsou dnes žádnou neobvyklou událostí, ale co takový Filmový festival Fakulty informatiky? Tato jedinečná akce se bude letos konat již počtrnácté, a to 15. 5. 2014 na Fakultě informatiky MU. Tentokrát s mottem “A přece se točí!”

Představovány budou krátké filmy různých žánrů i rozdílných zpracování, které vznikaly nejen v rámci výuky za podpory Laboratoře elektronických multimediálních aplikací (LEMMA), ale i jako samostatné snímky z vlastní iniciativy studentů a absolventů MU.

Komu se však nepodaří na festival dorazit, nabízíme skvělou příležitost navštívit dvě speciální promítání 6. a 13. 5. 2014 od 19:00 v Kině Art s názvem “To nejlepší z FFFI”. Oba večery budou naplněné těmi nejlepšími krátkometrážními filmy ze všech předchozích třinácti ročníků a zakončeny diskuzí s autory vybraných snímků. Těšit se můžete na animované i hrané filmy, na horory, komedie i historická dramata. Bude zkrátka na co se dívat!

Komu by ale i toto bylo málo, musí se rozhodně vypravit na promítání 20. 5. 2014 opět v 19:00, aby si nenechal ujít speciální “Ozvěny FFFI”. Promítání bude navazovat na předchozí dva večery a bude doplněno o to nejlepší z letošního ročníku. A navíc se závěrem budete moci zeptat na ještě čerstvé podrobnosti z průběhu celé tvorby.

Pozvěte tedy svoje přítele a přítelkyně, kamarády nebo rodiče a přijďte si užít večery plné humoru i napětí, které umí vytvořit jen studenti Masarykovy univerzity.

úterý

13. května 2014

úterý 13. května 2014 19:00

úterý

6. května 2014

úterý 6. května 2014 19:00