Filmový festival fakulty informatiky v Kině Art

6., 13. a 20. května

Filmové festivaly nejsou dnes žádnou neobvyklou událostí, ale co takový Filmový festival Fakulty informatiky? Tato jedinečná akce se bude letos konat již počtrnácté, a to 15. 5. 2014 na Fakultě informatiky MU. Tentokrát s mottem “A přece se točí!”

Představovány budou krátké filmy různých žánrů i rozdílných zpracování, které vznikaly nejen v rámci výuky za podpory Laboratoře elektronických multimediálních aplikací (LEMMA), ale i jako samostatné snímky z vlastní iniciativy studentů a absolventů MU.

Komu se však nepodaří na festival dorazit, nabízíme skvělou příležitost navštívit dvě speciální promítání 6. a 13. 5. 2014 od 19:00 v Kině Art s názvem “To nejlepší z FFFI”. Oba večery budou naplněné těmi nejlepšími krátkometrážními filmy ze všech předchozích třinácti ročníků a zakončeny diskuzí s autory vybraných snímků. Těšit se můžete na animované i hrané filmy, na horory, komedie i historická dramata. Bude zkrátka na co se dívat!

Komu by ale i toto bylo málo, musí se rozhodně vypravit na promítání 20. 5. 2014 opět v 19:00, aby si nenechal ujít speciální “Ozvěny FFFI”. Promítání bude navazovat na předchozí dva večery a bude doplněno o to nejlepší z letošního ročníku. A navíc se závěrem budete moci zeptat na ještě čerstvé podrobnosti z průběhu celé tvorby.

Pozvěte tedy svoje přítele a přítelkyně, kamarády nebo rodiče a přijďte si užít večery plné humoru i napětí, které umí vytvořit jen studenti Masarykovy univerzity.

úterý

13. května 2014

úterý 13. května 2014 19:00

19:00

To nejlepší z FFFI #2

Druhý blok toho nejlepšího z FFFI z předcházejících ročníků.Filmový festival fakulty informatiky se koná na Fakultě informatiky 15 května.Krátké filmy různých žánrů i rozdílných zpracování, které vznikaly nejen v rámci výuky za podpory Laboratoře elektronických multimediálních aplikací (LEMMA), ale i jako samostatné snímky z vlastní iniciativy studentů a absolventů MU. V Artu uvádíme dva bloky toho nejlepšího z předcházejících ročníků a ozvěny toho letošního.Více zdeKrajina za duhouLukáš Horáček/10’Nebojte se do knihovnyJosef Blažek/2’Včerejší horoskopJan Štumpa/11’MrkvičkaJiří Starý/3’SámAndrej Pančík/8’Péťa a PetrJakub Lejtnar/9’Shit HappendJan Kutil/5’Vir CRTMartin Kacvinský/11’8 minut pornografieKryštof Zvolánek/9’Cesta slávyAntonín Hojný/7’Brněnský masakr zubařskou vrtačkouMichal Hrabí/8’Nech to spát (LB1)Radim Urbášek/3’

To nejlepší z FFFI #2

úterý

6. května 2014

úterý 6. května 2014 19:00

19:00

To nejlepší z FFFI #1

První blok toho nejlepšího z FFFI z předcházejících ročníků.Filmový festival fakulty informatiky se koná na Fakultě informatiky 15 května.Krátké filmy různých žánrů i rozdílných zpracování, které vznikaly nejen v rámci výuky za podpory Laboratoře elektronických multimediálních aplikací (LEMMA), ale i jako samostatné snímky z vlastní iniciativy studentů a absolventů MU. V Artu uvádíme dva bloky toho nejlepšího z předcházejících ročníků a ozvěny toho letošního. Více zdeJanaZdeňka Sítová/9’UltrakontinuumJakub Smyček/6’KybersvětPetr Sečkář/6’ŠachyAdam Trcala/11’NepoučitelníTomáš Šťastník/9’Erupce vášně Ondřej Svoboda/7’Hledala maleny (Rekes Mudes)Vojtěch Přehnal5’Doprdelesvěta!Robert Král/31’

To nejlepší z FFFI #1